Spa Ynetimi
 


 
Anasayfa      Hakkımızda      İletişim     
Skip Navigation Links
 
 

 

SPA HABERLERİ

SPA İnsan Kaynakları ve Kariyer 

 
Son yıllarda, ülkemizin de gelişmiş ülkelerdeki nitelikli sağlık hizmetleriyle rekabet edebilecek düzeyde... 

AUSBILDUNGSPARTNER

Wellness - Nageldesign

Sport -Ausbildung


 

Facebook Spa Yönetimi twitter Spa Yönetimi


 
SAUNA VE BUHAR ODASI

Sauna, öncelikle terlemek ve terleme yoluyla toksinleri vücuttan uzaklaştırmak amacıyla kullanılmaktadır. İyi bir dinlenme ve rahatlama aracı olarak tercih edilmektedir. Bunun yanında sauna insanlara zinde bir bünye kazanmalarında büyük fayda sağlar. İyi bir beslenme ile beraber, düzenli sauna banyoları, enerjik ve sağlıklı kalmak için mükemmel bir yoldur. Vücut direncine ve vücut sağlığına olan katkıları en önemli iki özelliğidir. Saunanın tıbbi ve terapi özellikleri de bulunmaktadır.
 
Buhar banyosu, ister kuru (sauna) ister ıslak (buhar) olsun, vücut toksinlerinden arınmanın en basit yoludur. Bu yolla cildin gözenekleri açılır, ter bezleri salgılama yapmaya başlar ve atık maddeler dışarı atılır. Vücut sıcaklığı yükseldikçe, vücutta terleme meydana gelir. Bunun sonucu olarak da terin üzerinden buharlaşması ile birlikte serinleme oluşur. %100 nem ortamı sağlayan buhar banyosunda saunadaki gibi buharlaşma mümkün değildir, bu yüzden de vücut ısısında düşüş daha az olur.
 
 
İşletmenize sauna ve buhar odası kurmak için ulaşmanız gereken telefon ya da
e-mail adresimiz;

 

info@spayonetimi.com

0232 339 15 00 
0505 665 76 79
 
Nereden başlamanız gerektiği ile ilgili her türlü soru ve fiyat teklifleri için bize ulaşabilirsiniz. Çözüm ortaklarımızla işletmenize uygun kurulum ve destek hizmeti gerçekleştirilmektedir.

 

 

 

 

 

 


Tuz Odası Kurulumu
Tuz Odası Kurulumu


Spor Merkezi Kurulumu


Ozon Tek Yetkili Satıcısı
0232 422 40 41

 

 spayonetimi.com tüm hakkı saklıdır