Spa Ynetimi
 


 
Anasayfa      Hakkımızda      İletişim     
Skip Navigation Links
 
 

 

SPA HABERLERİ

SPA İnsan Kaynakları ve Kariyer 

 
Son yıllarda, ülkemizin de gelişmiş ülkelerdeki nitelikli sağlık hizmetleriyle rekabet edebilecek düzeyde... 

AUSBILDUNGSPARTNER

Wellness - Nageldesign

Sport -Ausbildung


 

Facebook Spa Yönetimi twitter Spa Yönetimi


 

 SPA & WELLNESS YÖNETİMİ NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ?


SPA & WELLNESS hizmeti sunan işletmelerin sayısı günden güne artmaktadır. Ancak önemli sayıda otel işletmesi bünyesinde barındırdığı bu tip hizmetleri adlandıramamakta ve profesyonel yönetim yaklaşımlarıyla yönetilememektedirler.

 
SPA & WELLNESS hizmeti Otellerde bulunan SPA ve WELLNESS merkezlerinin ve kuruluş amacı sadece SPA ve WELLNESS olan kuruluşların yönetimi ciddi bir iştir. Özellikle hizmet sektörü olduğu ve kişilerin sağlıklarına yönelik hizmet ettikleri için ayrı bir önem taşımaktadır. Sunulan hizmetin kalitesi, hijyen faktörlerine gösterilen özen, iletişim becerileri, SPA Merkezi Yönetimi DanışmanlıkSPA tasarımı, tasarımın çekiciliği, süreç yönetimi, müşteri ve çalışan memnuniyeti SPA yönetiminin önemli konuları arasında yer almaktadır.

 

Özellikle kuruluşun yapısına, içinde faaliyet gösterdiği coğrafi konuma ve demografik özelliklere göre belirlenebilecek strateji ve taktikler farklılık göstermektedir. SPA Merkezinin içinde bulunduğu içsel ve dışsal çevre koşulları, ister istemez sunulan hizmetleri ve belirlenebilecek stratejileri etkilemektedir. İşte burada önemli olan nokta, bu koşulları çok iyi tespit ederek planlamanın gerçekleştirilmesidir.   Tuz Odası Kurulumu
Tuz Odası Kurulumu


Spor Merkezi Kurulumu


Ozon Tek Yetkili Satıcısı
0232 422 40 41

 

 spayonetimi.com tüm hakkı saklıdır